Anonymous user
m
→Pronouns
m (→Gender) |
m (→Pronouns) |
||
Line 35:
|-
|Blu
|Blue
|Blues
|Blues
|Blueself
|-
|Tan
|Tan
|Tans
|Tans
|Tanself
Line 48:
|Dot
|Dot
|Dots
|Dots
|Dotself
|-
|Aqui
|Aqui
|Aquis
|Aquis
|Aquiself
|}
|